KIŞ BAHÇESİ SİSTEMLERİ
 

Kış Bahçesi Sistemi, gerek kullanımı gerekse dizaynı ile doğal ortamlar şık ve modernı kapalı yaşam alanlarına dönüştürmektedir. .Ayrıca evinizde/tesisinizde dinlenebileceğiniz, çay kahve içebileceğiniz sessiz ve huzurlu bir ortam yaratır. Kış bahçesi ile özlediğiniz huzur ve mutluluğa Avrupa bahçelerinin estetiğiyle ulaşacaksınız. Sistem, PVC’nin ısı ve ses yalıtımı, alüminyumun estetik görüntüsü, çeliğin mukavemeti gibi üstün özelliklerini bir araya getirmiştir . Çelik kafes; içten PVC profiller, dıştan alüminyum profiller ile komple giydirilmekte ve böylece yüksek bir ısı yalıtımı sağlanmaktadır. Sürme, katlanır devrilmeli sürme gibi her türlü açılıma uygun hareketli üniteleri ile komple bir sistemdir.

Sistemin Başlıca Özellikleri :
1. Ortadan geçen mahya kirişi, dıştan elektrostatik kaplamalı alüminyum profillerle giydirilmiştir .
2. Özel olarak geliştirilen makaslar ve çatı bağlantı profilleri sayesinde 5° ile 45° arası oluşturulabilen eğimli çatıların saçak kısmı, çatı dikmeleri, alüminyum yağmur deresi ile örtülmektedir. Böylece görünüş olarak daha bütünsel bir çözüm sunulmaktadır. ;
3. Eğimli çatı örtüsünde genellikle izolasyon camı, PVC ve alüminyum levha profilleri özel EPDM kauçuk contalar ile bağlanmakta, ara boşluklarda muhtelif saydam malzemelerin kullanılması mümkün olmaktadır.
4.Köşe bağlantılarında, dış köşelerde yağmur iniş borularının yerleştirilmiş olduğu bölüm, geniş bir alüminyum kapama profili ile kapatılmıştır.
5. Pencereler, kapılar ve tercihe göre menfez türleri, her zaman kolonlar arasına yerleştirilebilir.
6. 6-30 mm arası istenilen genişlikte (daha uzun emniyetli sıkma vidası ile 50 mm’ye kadar) çift cam kullanılabilir. Ses yalıtımı sınıf 3’e kadar ısı yalıtımı; DIN 4108’e göre K değeri 1,5 W/m 2K’dır.

 

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın