MUTFAK DEKORASYON UYGULAMALARI
 

Mutfak dekorasyonu ve tadilat işleri için mutfağın tüm ihtiyaçlarının listesi çıkarılır. Mutfağın büyüklüğüne göre en kullanışlı mutfak dolabı çizimi yapılır ve müşterimize tasarım gösterilir. Uzun yıllar kullanışlı olacak ve müşteri memnuniyeti sağlayacak kalitede imalat yapılır. 

Dayanıklılık ve estetiğin ön planda olduğu mutfak çiziminde, mutfak tezgahı, fayans rengi ve modeli, mutfak boya ve alçıpan dekorasyonu müşterimizin zevkine göre tasarlanmaktadır.

Profesyonel kadromuz en iyi işçilikle ve en iyi malzemelerle mükemmel tasarlanan mutfaklar oluşturur. Tüm dekor malzemeleri oluşturulmak istenen tarz ile uyumlu olacak şekilde seçilir. Mutfağınızı tarzınıza göre baştan sona yenilenmekte ve müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

 

MUTFAK DOLABI

Mutfak dolabı modelleri sınırsızdır. Daha doğrusu sınırı sizin hayal gücünüzle sınırlıdır. Düşündüğünüz herşeyi uygulamaya dönüştürebilen Ilgaz Dekorasyon şimdiye kadar onlarca mobilya modeli ile hizmet vermiştir.

MODERN MUTFAK DOLABI

KLASİK MUTFAK DOLABI

BOMBE MUTFAK DOLABI

ANKASTRE MUTFAK DOLABI

Dilimize Fransızca’dan geçen (encastra) kelimesi ankastre olarak geçmiş olup bir oyuk içine yerleştirme anlamına gelmektedir. Bu tanım ile ilk aklımıza gelebilecek olan gömme dolapladır. Dışardan bakıldığında ayrı bir eşya gibi görünmemesi, bulunduğu yere entegre edilmesi eşyayı da oraya bağlı kılmaktadır.

Artık günümüzde Ankastre ürünlerin beyaz eşya alanında da hızla arttığını görebiliyoruz. Birçok kullanıcının başlıca tercihi olan ankastre ürünlerin arasında mutfak dolapları da ortamdaki alandan yer kazanmak ve güzel görüntü elde etmek için kullanılabiliyor.

Ankastre mutfak dolabı imalatı ve tadilatı uzmanlık alanımızdır.

RAY DOLAPLARI

Daha dar mutfaklarda kullanım tercihi olan ray dolaplar genellikle iç içe geçmiş iki kapaktan oluşmaktadırlar. Kapaklar açılmak istendiğinde sürgü yöntemi ile sağa sola çekilerek açılıp kapanabilirler. Hem mutfaklarda hem de yatak odalarında kullanılan ray dolapların çalışma prensibi kapak altlarında bulunan ikişer adet bilyeli tekerlerin döndürülmesine bağlıdır. Bu tekerler dolabın yapısına bağlı olarak taşıma kapasiteleri değişebilmektedir.

Dar alanda geniş fonksiyon sunabilen estetiksel ve fonksiyonel anlamda çoğu kullanıcın ilk tercih nedeni olabilen ray dolapların fiyatları da kullanılan malzemenin kalitesine ve türüne göre değişmektedir.

mutfak dekorasyonu mutfak dolabı mutfak tezgahı
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın