KATLANIR CAM BALKON
 

Yazlık, villa, balkon, otel, cafe gibi mekanlarda estetik ve konforu bir arada sunan modern bir sistemdir. Camların katlanarak ve aynı noktaya toplanabilme özelliği ile mevsimsel değişikliklere en iyi cevap verebilen sistemdir. Bu sayede güzel hava şartlarında açık tutularak hiç kapatılmamış gibi mekanlardan yararlanabilmesini sağlar. Rüzgar,toz,kar ve yağmur vb olumsuz hava koşullarında dış etkenlerden koruma sağlar.

Stres sahibi olmak zorunda olmayan milyonlar için "Eğer ustalar veya iş yaptırdığınız firmalar söz verdiği gün gelmiyor diye kızıyorsanız veya temiz çalışmıyorlarsa yada telefonlarınıza çıkmıyorlarsa, bu tür problemlemlerle uğraşmak istemiyorsanız ve şikayetçiyseniz işi bilene danışmak için çok haklı bir nedeniniz var demektir." Gelen CAMBALKON’cular balkonunuzu kırıp dökebilir, duvarları çizebilir, silikon veya mastikleri düzgün çekemez, camların ayarlarını iyi yapamaz, aynı gün işi bitiremeyip gel git yapıp sizler üzülür stres sahibi olursunuz”

Katlanır cam balkon sistemi altta ve üstte kayıt olup estetik ve konforu bir arada sunan modern bir sistemdir. Camların katlanarak aynı noktaya toplanabilme özelliği nedeni ile mevsimsel değişikliklere en iyi şekilde cevap verebilen bir sistemdir. Bu sayede güzel hava şartlarında açık tutularak hiç kapatılmamış gibi, mekanlardan yararlanılması sağlanır. Cam balkon yüksekliği : 2000 mm kadar 8 mm 2000 mm ve üstü 10 mm tempered cam kullanılır. Cam eni : Kapatılacak yere göre eşit olarak ölçülendirilmektedir. Profil : Et kalınlığı 3 mm olup elektrostatik toz fırın boyada istenilen renkte boyanmaktadır. Çalışan aksam : Her kanatta iki rulmanlı dört tekerlek, bulunmaktadır.

Teker sistemi paslanmaya karşı pirinçtendir. Yalıtım : Cam aralarında şeffaf fitil, profil aralarında, alt ve üst bazalar arasında 1000’lik kıl fitiller kullanılmaktadır.Profilerin kenarlarında su girmemesi için çıkıntılar(damlacıklar) vardır. Sistemin çevresi antibakteriyel silikonla izole edilip dışarıdan gelebilecek yoğun yağmur toz rüzgar vs. gibi etkenler bu sayede engellenmiş olur. Kilit mekanizması : Alt ve üst olmak üzere açılım yerlerinden uygulanır. Garanti : Sistem ve sistem içerisinde kullanılan tüm ekipmanlar garantilidir.

katlanır cam balkon
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın