KOMPLE DEKORASYON VE TADİLAT
 

Dekorasyon ve tadilatı bir bütün olarak düşünmekteyiz. Ev, daire, villa ve plazalarda dekorasyon fikirlerimizle yaşam alanlarınızı yeniden tasarlıyoruz. Tadilat gerektiren yerlerin en iyi şekilde onarımını yapmakta, ayrıca katkılarımızla eskisinden de güzel olmaktadır. 

Dekorasyon ve tadilat işlerinde başlıca hizmet kalemlerimiz;

 • Pimapen Cam İşleri,
 • Katlanır Cam Balkon,
 • Mutfak Dekorasyonu ve Tadilatı,
 • Banyo Dekorasyonu ve Tadilatı,
 • Yatak odası Dekorasyonu ve Tadilatı,
 • Asma Tavan ve Alçı Dekorasyonu,
 • Alçıpan Bölmeler ve Nişler,
 • Boya ve Badana İşleri,
 • Sıhhi ve Su Tesisatı İşleri,
 • Elektrik Tesisatı İşleri,
 • Ahşap Kapılar,
 • Amerikan Kapılar,
 • Çelik Kapı,
 • Küpeşte Merdiven ve Korkuluk

 

BOYA & BADANA

Duvar, tavan, ahşap yüzeyler, kapılar vb. evinizin iç dekorasyon kısımların boya badana işlemini usta boyacı kadromuz ile yapabiliriz. Tamamen sizin belirleyeceğiniz renklerin ışığında evinizi baştan aşağı güzelleştirebiliriz.

Bir odayı canlı, parlak ve dikkat çekici renklerle dekore etmek isterseniz, canlı renklerin odanın hacmini daraltıcı bir etki yapacağını unutmayın. Kırmızı, pembe, turuncu ve sarı istediğiniz vurguyu verir. Bu renklerden hareketli ortamlarda en iyi sonuçlar alınır. Mutfağınızı veya bir kısmını bu şekilde dekore edebilirsiniz. Boya yaparken dikkat edilmesi gerekenler Canlı ve parlak renklerin iyi duracağı diğer mekanlar, çocuk odası veya yemek odasıdır.

Daha sakin ve yumuşak bir atmosfer arıyorsanız, yeşil, mor ve mavi bu tip bir etki yaratacaktır. Bu renkleri yatak odanızda veya çalışma odanızda da kullanabilirsiniz. Böylece, mekana geniş ve açıklık hissi veren bir etki de kazandırılmış olur.

TÜRKİYE’NİN EN KALİTELİ BOYA VE EKİPMANINI KULLANMAKTAYIZ.KARTONPİYER

Müşterilerimizin sık sık karıştırdığı inşaat uygulamalarından biridir. Strofiyer, kartonpiyer hangisi nedir? Nerede kullanılır, özellikleri nelerdir. Bu yazıyı okuduğunuzda bir çok bilginin sahibi olacaksınız. Kartonpiyer bünyesine su kabul etmez.

Yanmaz (B1 normundadir.) Sınırsız model seçeneği sunar. Evinizi veya iş yerinizi kırıp dökmeden, “kirletmeden” temiz uygulanabilir. Kartonpiyer yapınıza ek statik yük getirmez. Isı köprüsü oluşturmaz, yoğusma yapmaz.

Kartonpiyer Su bazlı boya ile istenilen renkte boyanabilir. (Solvent ve benzoil içermeyen) Hafiftir.

Deprem ve bina oturmalarında zarar verici düşme riski taşımaz. Kartonpiyer insan ve çevre sağlığına zarar vermez. Ömrü yapı ömrüne eşittir. Kartonpiyer Tüm projelerde seri uygulanabilmesinden dolayi artı değer yaratır. Kartonpiyer yapının değerine değer katar. Kartonpiyer Estetik bir görünüm sağlar. Alternatiflerine göre ekonomiktir. Kartonpiyer Standart 2 mt. boyundadır.


ALÇIPAN

Alçıpan, ortası alçı, iki yüzü karton kaplı, seri olarak, standart veya özel boyutlarda ve belli normlarda üretilen düzgün yüzeyli plakalardır. Dış duvarları bitmiş binaların içinde, yerden duvara kadar her alanda kullanılabilmektedir. Asma tavan, bölme duvar, kuru sıva ve kuru yer döşemesi uygulamaları yapılmaktadır. Alçıpan’ ın ph değeri insan vücuduyla aynıdır; bakteri üretmez.

Alçıpan yangına dayanıklıdır. Tek kaplama yapılarak oluşturulan 7.5cm genişliğindeki en basit Alçıpan duvar, yangına 30dk. dayanıklıdır. Deprem sarsıntılarında esneyebilen yapısı sayesinde patlamaz ve yıkılmaz. Alçıpan hafiftir, bölme duvar tuğla duvardan 9 kat daha hafiftir.

Bu depremden daha az etkilenmesi anlamına gelmektedir. Mükemmel ses ve ısı yalıtımı sağlar, eviniz nefes alır. İçerisinde bulunan su moleküllerini bulunduğu ortamın nemi azaldığında ortama geri verir, ortamdaki nem fazlalaştığında kendi bünyesine hapseder, kısacası ortamın nemini dengeler.

Alçıpan Bölme Duvarlar yer kaybına yol açmaz; minimum 7.5 cm duvar kalınlığı ile düzgün bir duvar elde edersiniz. Oluşturduğunuz bir duvarı istediğiniz zaman kolaylıkla demonte edebilir, böylece mekanınızı genişletebilir veya küçültebilirsiniz. Hızlı ve kolay montaj sayesinde işçilikten ve zamandan tasarruf edersiniz.

 

LAMİNAT PARKE

Pratik ve ekonomik zemin kaplamaları olarak bilinen Laminat parkeler, kolay montaj olanağı ve dekoratif görünümü ile günümüzde tercih edilen bir zemin kaplamasıdır.

MDF ya da HDF adı verilen sıkıştırılmış ağaç lifleri ve yüzeyinde bulunan dekor kağıdının bir araya getirilmesi ile elde edilen laminat parkeler antre, hol, mutfak, yaşam mekanları, sahne zeminleri, iş yerleri, fuar alanları ve hatta banyo gibi ıslak zeminlerde kullanılabilmektedir.

 

Komple Ev Dekorasyonu Pimapen Cam İşleri Katlanır Cam Balkon Mutfak Dekorasyonu ve Tadilatı Banyo Dekorasyonu ve Tadilatı Yatak odası Dekorasyonu ve Tadilatı Asma Tavan ve Alçı Dekorasyonu Alçıpan Bölmeler ve Nişler Boya ve Badana İşleri Sıhhi ve Su Tesisatı İşleri Elektrik Tesisatı İşleri Ahşap Kapılar Amerikan Kapılar Çelik Kapı Küpeşte Merdiven ve Korkuluk
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın