FAYDALI BİLGİLER
 
Ev dekorasyonu anlamında uygun renk ve dokuyu seçebilmek, yaşam kalitenizi yükseltmek ve yaşadığınız yerden keyif alabilmek adına önemli. Aynı zamanda daha yaşanılır bir ortam yaratabilmek için dekorasyon ürünleriniz ve ortamda kullandığınız renklerin uyumunu da doğru şekilde gerçekleştirmeniz gerekiyor.
Isı yalıtımı, her ev sahibinin dikkate alması gereken konulardan biri. Isı yalıtımı uygulamasının amacı, ısı kaybını minimuma indirebilmektir. Bu sayede evler yazın serin, kışın ise sıcak kalabilmektedir. Aynı zamanda evin farklı odaları arasında sıcaklık dengeli olarak dağılır. Bu da yaşam kalitesi açısından standartları yukarıya çeker. Ortamda ısı kaybı olmadığı için kullandığınız ısıtma ve soğutma sistemlerinden tasarruf edersiniz.
Duvarlarda küf oluşumu, bir evde başınıza gelebilecek olan en can sıkıcı durumlardan biri. Bu durum fark edildiği an önlem almak gerekiyor, çünkü önlem alınmaz ve ilerlemesine müsaade edilirse, sağlığı tehdit eden durumlar ortaya çıkabilir. Bu sebeple evinizin herhangi bir noktasında küf oluşumu görürseniz, hemen harekete geçmeniz gerekiyor. Peki duvarlarda küf oluşumunun nedenleri nelerdir?
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın